מצלמות האבטחה המודרניות נועדו בכדי להעלות את רמת האבטחה בבית וכן בבתי עסק שונים, בנוסף להעלאת הרגשת הביטחון הכללית והשליטה על קניינינו באזור השייך לנו, אך ככל עסק, רכישת מצלמת אבטחה דורשת לעתים קרובות ביותר פנייה וקבל שירות מחברה המספקת שירותי מצלמות אבטחה ועוד. כידוע, טרם אנו בוחרים את החברה, או האדם, לנהל עמו עסק, אנו אמורים לבצע בדיקה אשר תבטיח כי לא נקבל חתול בשק בסוף העסקה.

תחילה נאמר כי אין 'שיטה בטוחה', גם בהמלצות רבות של מכרים, ניתן לקבל שירות חד פעמי לא הולם מחברה מסוימת ואדרבה – לקבל שירות נאה מחברה אשר ידועה במתן שירות לא איכותי במיוחד, מה שיאמר כאן הינם כללי אצבע אשר יכולים להועיל מאוד בצמצום האפשרויות בכל הנוגע לבחירה של חברה אשר ביצוע עסקים עמה עלול להיות אירוע לא נעים, אך אין בהכרח מבטיחים בחירה של חברה מצוינת באופן וודאי. כאן אנו נציג כמה טיפים ושיטות בכל הנוגע לכיצד ניתן לבחור חברת מצלמות אבטחה כך שתקבלו את המוצר והשירות הטוב ביותר.

רייטינג, ביקורות והמלצות

תמיד מומלץ להסתמך על רייטינג מסוים של החברה, אמנם ציינו כי המלצות של מכרים זו אינה שיטה בטוחה כדוגמא, אך המלצות ורייטינג באינטרנט יכולות תמיד להעיד על כך שהחברה מקבלת ביקורת טובה עקב מתן שירות מצוין. בנוסף, כיום ניתן למצוא ביקורות כלפי עסקים באינטרנט באופן קל ומומלץ לבחון את החברה אשר בחרתם.

דעו את השוק באופן בסיסי

תנסו להכיר את עולם מצלמות האבטחה בעצמכם, לא חייב באופן מעמיק, אך דעו לפחות את הבסיס בכל הנוגע לסוגי מצלמות אבטחה, תכונותיהן ומהו טווח המחירים שלהם. מידע זה יכול להועיל מאוד בעת בדיקת החברה אשר הנכם מעוניינים בה, במידע וישנו חוסר תיאום רב בין המידע אשר החברה מציגה לבין המציאות, מומלץ להיזהר מאוד מחברה חובבנית.

צרו עמם קשר

מומלץ מאוד, לאחר בירור אינטרנטי (במידע וקיים), צרו עם החברה קשר טלפוני והתרשמו מעט מן השירות, טיפ מעולה הינו לאמת מחירים אשר מוצגים באתר או בעמוד הפייסבוק של החברה ולוודא כי המחירים המוצעים הם אכן המחירים אשר יתבקשו מכם, במידע וישנו חוסר תאימות, מומלץ להיזהר. מעבר לזאת הנכם יכולים אף לבקר בסניף החברה עצמה ולהתרשם מעבר, לראות כיצד פוגשים אתכם ואיך השירות מתבצע טרם כל הזמנה, ורק לאחר מכן הנכם יכולים להחליט האם החברה אכן הרגישה לכם נכון והנכם מעוניינים להמשיך עמה הלאה.

תגיות: