כולנו מנסים לפצח את השיטה ולגלות את הסוד: איך בונים קריירה מפוארת שתהייה גם מעניינת וגם מכניסה? האמת היא שאין שיטה אחת נכונה ולכל אחד יכולה להיות דרך אחרת להגיע למטרה הזאת. לכן, אם גם אתם מחפשים היום את הדרך לעבודה ופרנסה, כדאי שתחשבו על קורסים מקצועיים. קורסים מקצועיים הרבה פעמים מקצרים את הדרך, כי בניגוד לתארים אוניברסיטאיים הם לא דורשים מאיתנו ללמוד שלוש שנים. אתם יכולים לבחור לעשות היום קורס בתחום המיגון והאבטחה, ואתם תראו שלא תחסר לכם עבודה. חשוב לדעת מראש: זה לא קורס שיכול להתאים לכל אחד, כי הדבר הראשון שאתם צריכים כדי להצליח בתחום כזה זה לאהוב אותו ולהתחבר אליו. אם אתם אכן אוהבים את התחום, את הטכנולוגיה ואת החידושים, בהחלט כדאי לכם לבדוק את האפשרות הזאת לעומק.

מה כוללים הלימודים ?

לפני שנרשמים לקורס של אבטחה ומיגון כדאי מאוד לבדוק כמה שיותר פרטים על הקורס. ראשית, האם אתם בכלל מתקבלים או שעליכם להציע יכולות מיוחדות? שנית, האם מה הסילבוס של הקורס והאם זה מתאים לכם ומעניין אתכם? מעבר לכך, כדאי גם לבדוק פרטים טכניים כמו איפה מתקיימים השיעורים? באיזה שעות והאם זה יכול להשתלב עם שאר הפעילויות היום יומיות שלכם. המטרה צריכה להיות רישום ללימודים שאתם באמת יכולים לסיים, כי אחרת זה עלול להיות בזבוז של זמן וכסף, דבר שכמובן עדיף להימנע ממנו.

למה לא כדאי לוותר על הלימודים

כמו שאתם בוודאי יודעים, לא קל להשתלב היום בשוק העבודה. כל אחד בטוח שהוא הכי טוב ושמגיע לו, ולכן כדאי לדאוג לכך שיהיו לכם כמה שיותר מסמכים ותעודות. אם תבואו להתמודד עם משרה בתחום האבטחה והמיגון מול אדם שיש לו תעודות סיום קורס ולכם לא יהיו תעודות כאלה, מי לדעתכם יקבל את המשרה? אם אתם רוצים שייפתחו בפניכם כמה שיותר דלתות כדאי יהיה ללמוד וגם עדיף יהיה ללמוד במקום מוביל ומתקדם. רק כך תדעו שאתם עושים הכול כדי שהעתיד שלכם יהיה מוצלח. 

תגיות: